Program

So 17. 2.

Platinum Boys (USA), Branko's Bridge

19:30
Událost na Facebooku
\\ Platinum Boys // 
“I don’t think I’ve ever played a Platinum Boys show without three beers in me,” říká kytarista Casey “The Case Man” Hughes.

Pankáči (a alkáči) z Milwaukee jedou první evropskou tour a zastaví se i v dejvické klubovně. 

Na první pohled se může zdát, že ten rak n roll nemůžou brát vážně, že PLATINUM BOYS musí být nějakej stoned inside joke, že museli prohrát nějakou sázku. Ale jakmile poprvé udeří do kytar, přestane se jednat o vtip. Jejich potem nasáklá garáž, připomínající mashup mezi Thin Lizzy a Buzzcocks, vyvolává ducha rocknrollu posledních padesáti let v moderním podání 21. století. 
Agresivní, rychlý songy, založený na jízlivým smyslu pro humor. Možná jsou to géniové, ale pokud jsou, tak jsou tím typem, který vám zanechá mozek poškozený rockrollem. 

Pepek Námořník měl špenát, Platinum Boys mají pivka. 

https://platinumboys.bandcamp.com/
Downtown:
https://www.youtube.com/watch?v=xiX4G7WgoKY


\\ Branko's Bridge //

Mlha se na kapotě tvýho auta sráží v kapky vody, je tma a světla reflektorů tak tak osvětlujou čáru značící prostředek silnice. Měsíční světlo jen chabě osvětluje její ustaranou tvář, je ticho. Nemáte o čem mluvit a v rádiu hraje jako na potvoru už asi popátý ta zkurvená Wonderwall. Otáčíš kolečkem ve snaze chytit nějakou jinou stanici a najednou to začne. Andělský kytarový melodie, starý a voškubaný klávesy, kňouravej zpěv. Nemůžeš zadržet slzy, tak radši strhneš volant a prorážíš zábradlí. Ty, ona, i tvoje kára padáte z mostu kamsi do tmy.
https://brankosbridge.bandcamp.com/releases
https://www.youtube.com/channel/UCtrZsrDRZB9OEnox_u4NsFA

Odkazy

https://brankosbridge.bandcamp.com/releases
https://platinumboys.bandcamp.com/