Program

Po 19. 2.

Zvedni Zadek Bojovka

18:00
Událost na Facebooku
Bojovka navazuje volným stylem na dříve populární PubQuiz. Nová živá zábavná akce pro všechny s fištrónem a slinou. 

!! Přihlášky s názvem týmu posílejte na bojovka@zvedni-zadek.cz !!

Druhá Bojovka proběhne v Dejvicích. Základnou pro organizátory a startem pro týmy bude Klubovna, kde se sejdeme k vysvětlení pravidel a výměně kontaktů na kapitány týmu. 

Každý tým musí mít alespoň jeden chytrý mobil s dostatkem mobilních dat, kterým si budeme přes messenger posílat fotky ze splněných úkolů a doplňující instrukce. 

Účelem hry je sbírat body za plnění úkolů a vyřešit hlavní hádanku. Úkoly mají různé bodové ohodnocení, takže je nutné zvážit, které budete jako tým plnit. Zároveň po cestě sbíráte indície, které vám pomohou s řešením hlavní hádanky. 

Na závěr hry bude v Klubovně mini Pub Quiz, abychom předešli k rovnosti bodů mezi týmy. 

Organizátoři vše řídí ze základny, kde průběžně vyhodnocují poslané fotky a videa s úkoly, aby týmy nemuseli nakonec dlouho čekat na vyhodnocení. 

Používání aplikací na rozpoznávání fotek je zapovězeno!

Fotky musejí mít timestamp (lísteček s názvem týmu) nebo jinou jednoznačnou identifikaci, podle které poznáme, že nejde o fotku z internetu.

Start a cíl v Klubovně v přesně daný čas, jinak čeká tým penalizace. Během Bojovky pravděpodobně pozřete alkoholické nápoje, nedoporučujeme tedy přijet autem a doporučujeme přinést dostatek hotovosti. 

Přijít oblečen na pobyt venku. Schopnost ovládat chytrý mobil s messengerem VÝHODOU! 

Kapacita je 10 týmů. Každý tým max. 5 členů (doporučujeme 3+). Vzhledem k náročnosti celé akce je poplatek za tým 400kč.

Závazné přihlášky s názvem týmu posílejte na bojovka@zvedni-zadek.cz 

Upřesnění pravidel zveřejníme zde v události a zašleme přihlášeným týmům ještě před samotnou akcí. 

Těšíme se a hlaste se! 

ZZ for life

Odkazy

https://www.facebook.com/zvednizadek.cz/