Program

Út 12. 2.

Pete International Airport (USA), Vojdi

19:30
Událost na Facebooku
Znáte legendární DANDY WARHOLS?
Tak kytarista Pete G.Homstörm z týhle neuvěřitelný kapely se se svým dítětem, side kapelou Pete International airport vydává na první evropskou tour.

\\ Pete International Airport //
Neo-psych-rocková kapela z Oregonu, USA, pojmenovaná podle libovýho songu Dandy Warhols z jejich teprve druhý desky "The Dandy Warhols Come Down".

Mix originálního garážovýho Dandy Warhols zvuku s moderní hypnotickou dreamy psychedelií. Pečlivě a vytříbeně vydlážděná psych-noir stezka do temnýho srdce elektroniky. Věc, která vynese na oblaka, položí do nich a nechá posluchače plout na mráčcích do nepoznaných končin.

Hrajou už od roku 1997, no, první album vyšlo v roce 2010, druhý loni. Na obou deskách se najde mnoho hostů, například legendy jako zpěvák Black Rebel Motorcycle Club Robert Levon Been (Flowers of Evil - link ⬇️), basák Collin Hegna z kapely The Brian Jonestown Massacre nebo bubeník Jason Anchondo z Warlocks.

Live v PIA hrají dlouhodobý spolupracovník Holmströma Daniel Sparks a Tara Autovino s Jackem Russoem z Guiding Light. Doraž do Dejvický klubovny na člověka, kterej v hudebním showbyznysu zažil plus mínus všechno.

I could go on and on about it (and on, and on, and on, and on, and on, and on, and on, and on, and on, and on) /
And crush my paper cut dolly
- I care (PIA)


VSTUP
předprodej 150
na místě 250

Odkazy

https://peteinternationalairport.com/