Program

21. 2.

Priestly Meadows, BeLuCi

19:00
Událost na Facebooku
~ ENG BELOW ~

Rok 2020 pro nás začíná velkýma změnama. V lednu naše původní formace startuje pod názvem Priestly Meadows. V únoru pokřtíme naše debutové EP Prime. Sami jsme zvědaví, co přinese zbytek roku. Teď ale v dejvický Klubovně oslavíme vydání našeho alba, na kterym jsme dělali neuvěřitelně dlouhou dobu a do jehož tvorby se mimo kapely zapojila řada lidí. Díky každému z nich!

Buďte toho součástí, jste totiž zvaní!

SUPPORT
BeLuCi - mix elektro, taneční, alternativní a rockové hudby v podání ostřílených muzikantů, která vás dostane do nevšedních stavů tance a psychedelie.
BErry J. Beran - bicí,
LUděk Hrzal - DJ,
CIngl Pavel - housle.

~~~

The year 2020 starts with big changes for our band. We start playing with the new name Priestly Meadows in January. There's this release party of our debut EP in February! Even we are wondering what's the rest of the year gonna gring to us all. But first we want to celebrate the release of our album in Klubovna. We've put a lot of effort in it and done a lot of work to make this happen. Also apart from the band there are others who participated in the making process. Give thanks to each one of them!

Come to the show and become a part of this because you are wanted!

~~~