Program

So 4. 12.

Simulacrum

Událost na Facebooku
// Sonic Visions //
V pořadí čtvrtý večer ze série Simulacrum nabídne nabitý program ve formě stejnojmenné AV show, kterou podpoří talentovaní čeští a slovenští djs a producenti z celého spektra alternativní taneční hudby.
 
Malcuth & Vooku Present Simulacrum AV [Live]
Simulacrum AV je projekt na pomezí živé elektronické hudby a dj setu, jehož cílem je propojit zvukovou a vizuální část v rovnocenný celek. Čeká vás koncert, který překračuje hranice konveční AV show, mísí hudební žánry a vytváří nový neotřelý koncept.
//Enter the Simulation and dance the night away. Or maybe, just maybe... you never even left it in the first place. Who are you again?//
 
Sound - Malcuth
(Sinful Maze, Open Outlets, ZNK)
Pražský producent a beatmaker, jehož produkce balancuje na hraně taneční elektronické hudby a filmového soundtracku. Sound design, atmosféra a hutné lámané i rovné groovy, které protínájí celé spektrum tempa Elektroniky a Bass Music.
 
Vision - Vooku
Vooku je audiovizuální umělec a programátor. Vizuální stránka show Simulacrum AV stojí na custom softwaru jeho vlastní tvorby. Díky tomu jde o unikátní, perfektně synchronizovanou, ale zároveň volně organickou koláž obrazových smyček.
Spolupráce projektů volně vycházející z rámce intermediálních studií ČVUT a AMU.
 
SUPPORT:
 
SLWDWN
(Sinful Maze, Impact Music, Watchout Music)
Slovenský producent SLWDWN vás přijde nadchnout špičkovým zvukem a originálním kreativním rukopisem, který představuje ve svých precizně zvládnutých setech žánru drum and bass. SLWDWN je jeden z předních současných producentů, kteří svou inovací posouvají zvuk celého tanečního žánru kupředu.
 
Thez
(Sinful Maze, NEU, Cause4Concern)
Česko-slovenský talent Thez si libuje v technických a zároveň atmosferických typech dnb, v jejichž ustálených formách stále nalézá nové cesty. To, že jeho cesty mají svůj cíl dokazují releasy na prestižních zahraničních vydavatelstvích Cause4Concern nebo NËU (Neosignal).
 
Facutum
(Sinful Maze, Open Outlets)
Pražský projekt Facutum se zaměřuje na striktní hip-hopový vibe s náloží hutné až filmové atmosféry. Gramofony a scratche, oldschool bass a klasický beat dostávájí pořádný futuristický face-lift.
 
Neurolab
(Urban Scalp)
Pražské uskupení Neurolab si libuje v těch nejhlubších zákoutích lámané elektronické hudby. Striktně držená deepová atmosféra jejich laboratoře vás nenechá v klidu vydechnout.
 
Urban Scalp
Sinful Maze