Program

Út 27. 2.

Matter Tua, The Ashtrays, The Last Safety Match

18:30 | 200 Kč
Událost na Facebooku
Kapely Matter Tua a The Ashtrays se po letech vracejí na společné podium. Právě spolu totiž tyto kapely před lety odehrály první koncerty. Ať už na Evrnight, ve Fatalu, či na Štvanici, vždycky to byl dobrej mejdan. Doslova pár metrů od Klubovny totiž kapely původně vznikly. Na Evropský. Od tý doby už uběhl nějakej čas, kapely změnily obsazení, některý i název… A náhodou není ani třetí kapela která zde vystupuje. The Last safety match mají vazbu na střední na Evropský taky. Ať už jsi nebo nejsi z Evroposký nenech si tuhle multižánrový večer ujít!
 
Matter Tua (punk)
Rychlá, vostrá, sebedestruktivní jízda stavěná na základech americkýho punku z osmdesátek. A možná, že v tom alkoholovym voparu i něco zažiješ. My jsme Matter tua, tak si nás pamatuj.
The Ashtrays (new rock’n’roll)
The Ashtrays, kapela, co se zrodila v duchu rock'n'rollových padesátek, jako výsledek hledání nového zvuku, který v sobě spojuje ducha minulého století a energii dnešního zvuku. Minulý rok vydali debutové album Go Cats! a jejich show vám ukáže, že rock'n'roll nikdy nepřestal být živým a pulzujícím žánrem.
 
The Last Safety Match (indie)
Kapela The Last Safety Match vás rozhodně nechce věznit v nevyžádaných konverzacích ani vám házet do pití věci, co tam nepatří. Chtějí vám jen zahrát hudbu – zádumčivou, melancholickou. Rádi říkají, že hrají renesančně barokní poprock, nevyhnou se dle jejich slov ani označení Indie.

Odkazy

https://www.facebook.com/profile.php?id=61551374747686